• EZ
  • 20/11/2020 - 14:52
  • Wydarzenia

Suwalski Tydzień Przedsiębiorczości organizowany przez PNT oraz Enterprise Europe Network dobiegł końca.

Uczestnicy mogli dowiedzieć się jak legalnie zatrudnić cudzoziemca, jak się komunikować, aby rozumieć i być rozumianym oraz jak właściwie przygotować umowy handlowe.

Prowadzącym dzisiejsze oraz poniedziałkowe spotkanie był nasz ekspert, prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników, procedurach zatrudniania cudzoziemców, prawie pracy oraz kooperacji międzynarodowej przedsiębiorstw - Łukasz Żak z firmy Żak Legal Support Office.

 

Za przekazanie wiedzy jak efektywnie komunikować się z badaczem, partnerem, wizjonerem czy zawodnikiem odpowiedzialna była specjalistka ds. marketingu i szkoleń - Adrianna Sadowska z firmy Sa-port Adrianna Sadowska.

Dziękujemy serdecznie prowadzącym oraz uczestnikom, którzy tak licznie wzięli udział w szkoleniach. Mamy nadzieję, że ta forma szkoleniowa przypadła Państwu do gustu.

Czekamy również na zgłaszanie interesujących zagadnień, które moglibyśmy w ramach webinariów zaprezentować w najbliższych tygodniach. Zgłoszenia prosimy nadsyłać na maila: eliza.kupich@park.suwalki.pl