• EZ
  • 05/10/2022 - 13:39
  • Wydarzenia

Noc Innowacji jest prawdziwą okazją dla wszystkich, którzy z bliska chcą zobaczyć najnowocześniejsze technologie oraz odwiedzić miejsca, w których królują wyjątkowe rozwiązania. Wspólnie z partnerami prezentujemy osiągnięcia polskiej nauki i biznesu. Weź udział w darmowych pokazach oraz warsztatach!

 

Zapraszamy do udziału w interesujących wydarzeniach podczas Nocy Innowacji w PNT:

  • Programowanie z Photonem. Uczestnicy zaprogramują robota, zostają jego przewodnikami i kompanami do zabawy. Korzystając z aplikacji multimedialnej, wybiorą się w niezapomnianą podróż do świata kodów. Na zajęcia zapraszamy 22  października od godz. 17:00 do 21.00. Liczba miejsc jest ograniczona.Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna.

  • Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności składa się z przestrzeni wystawienniczej urządzeń, umożliwiających samodzielne eksperymentowanie i poznawanie zasad fizyki, techniki, geografii, matematyki. SOWA służy pobudzaniu kreatywności, popularyzowaniu nauki, rozwijaniu poczucia sprawczości oraz wsparciu indywidualnych, niekonwencjonalnych stylów uczenia się poprzez praktyki doświadczalne. Wystawa składa się z 15 angażujących eksponatów. Ukazują one zjawiska związane z różnymi dziedzinami nauki, takie jak ruch, światło czy procesy biologiczne. Znalazły się wśród nich m.in. kolorowe cienie, rysowanie w lustrze, czy zadanie – usyp mapę. Na wystawę zapraszamy 22 października od godz. 17:00 do 20.00.  Wejścia do SOWY podczas Nocy Innowacji odbywać się będą w godzinach: 17.00, 18.00 i 19.00. Liczba miejsc jest ograniczona.Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna.

  • Rezerwat.IT  to spotkania organizowane przez programistów dla programistów. Nie ważne czy stawiasz pierwsze kroki w programowaniu, czy też tworzysz zaawansowane projekty - jest to miejsce dla Ciebie. Chcemy byś czuł się dobrze, byś wychodził ze spotkań zadowolony i z nowymi perspektywami. Tworzymy miejsce, w którym możesz podzielić się swoimi działaniami, ostrzec przed problemami, zachęcić do korzystania z różnych produktów. Spotkania Rezerwatu to świetna sposobność do poznania nowych ludzi, promocji własnej osoby, jak również firmy. 

 

Agenda spotkania Rezerwat. IT

#03 Polowanie na SOWY

18.00-19.00 Blockchain o co kaman, czyli dzięki czemu i jak działają kryptowaluty?

Zaproszony ekspert: Łukasz Korol - założyciel Code&Pepper - Istniejąca od 16 lat firma specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania typu FinTech, a więc z branży szeroko rozumianych technologii finansowych.

19.00 – 20.00 PROFESJONALIZM - czy jesteś profesjonalistą?

Zaproszony ekspert: Hubert Roszkowski - właściciel firmy Frydenbo Boats Production, która zajmuje się produkcją łodzi z laminatu oraz z dnem aluminiowym.

 

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać rejestracji (kliknij zarejestruj się).

ZAREJESTRUJ SIĘ

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 87 564 22 34.