• EZ
  • 20/10/2021 - 12:10
  • Wiadomości

Najważniejsza gospodarcza impreza północno-wschodniej Polski - V Forum Biznesowe Pogranicza Nowa rzeczywistość – Nowe wyzwania rozpocznie się już jutro - 21-22 października w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach przy ul. Innowacyjnej 1.

REJESTRACJA gości rozpoczyna się o godzinie 9:30. Podczas rejestracji każdy uczestnik otrzyma identyfikator. Z uwagi na duże zainteresowanie prosimy o przybycie stosunkowo wcześniej przed rozpoczęciem sesji inauguracyjnej, która rozpoczyna się o godz. 10.00

JĘZYKIEM WYKŁADOWYM

będzie język polski. Wszystkie sesje będą tłumaczone symultanicznie (PL/LT i PL/ROS)

AKTUALNA AGENDA

jest dostępna na stronie https://forumpogranicza.pl/index.php/program-forum-2021/

TRANSMISJA ONLINE

Sesje V Forum Biznesowego Pogranicza będą transmitowane online na stronie głównej wydarzenia oraz w mediach społecznościowych.

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA

W związku z panującą pandemią COVID-19 oraz obostrzeniami z nią związanymi, w Forum mogą wziąć udział uczestnicy, którzy (według swojej najlepszej wiedzy):

  • nie są osobami zakażonymi COVID-19;

  • nie mają objawów COVID-19, takich jak duszność, podwyższona temperatura ciała, objawy przeziębieniowe;

  • nie przebywają na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;

  • w ciągu ostatnich 10 dni przed wydarzeniem nie miały bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną COVID-19;

Ze względu na obowiązujące limity udziału osób w targach, kongresach i konferencjach w wydarzeniu może wziąć udział 160 osób. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Dlatego też wchodząc na teren Centrum Konferencyjnego Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach możesz zostać poproszony przez obsługę organizatora o udzielenie lub okazanie informacji o zaszczepieniu. Udzielenie takiej informacji jest całkowicie dobrowolne.

SPOTKANIA B2B

Forum to przede wszystkim czas kontaktów. Oprócz dobrej kawy i identyfikatorów zapewniliśmy Państwu dodatkowe narzędzie do wymiany kontaktów. Tablica Trello – dostępna z każdego smartfona (wystarczy zainstalować darmową aplikację Trello) – umożliwi Państwu zostawienie do siebie kontaktu, wizytówki, ale też skomentowanie wystąpienia. Obserwowanie wybranej części tej tablicy pozwoli potem otrzymać e-maila np. z propozycją współpracy po Forum.

Potrzebujesz salki konferencyjnej na spotkanie biznesowe w czasie Forum? Wystarczy prośba umieszczona na tablicy na karcie CZWARTEK albo PIĄTEK i jedna z dwóch sal (lobby przy sali głównej i 109) będzie to Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do korzystania z tablicy Forum już dziś!

https://bit.ly/B2B-ForumPogranicza