STRONY INTERNETOWE

Ceny wykonania strony internetowej wraz z hostingiem opłaconym na rok i domeną zaczynają się od 400 zł.
Szacunkowy czas realizacji każdej strony to ok. 10 dni roboczych.

 • Responsive Web Design

  Tworzymy nowoczesne, responsywne (dostosowujące sie do wyświetlaczy monitorów, tabletów czy smartfonów) strony internetowe dla firm spełniające aktualne najnowsze standardy graficzne i wymogi funkcjonalne witryny.

 • CMS

  Nasze strony www są zarządzane przy wykorzystaniu wordpress system CMS - za pomocą specjalnego panelu administracyjnego. Poszczególne moduły w cms - ie pozwalają tworzyć i aktualizować określone części strony. Dzięki temu administratorowi strony (redaktorowi) nie jest potrzebna instalacja dodatkowego oprogramowania, a wystarczy jedynie tradycyjna przeglądarka www. Tworzone strony są pod każdy rodzaj działalności.

 • SEO SEM

  Strony są zawsze gotowe do pozycjonowania oraz są zintegrowane z Google Analitics przez co administrator strony ma możliwość monitorowania ilości wejść na stronę każdego dnia.

 • Creative

  Podczas projektowania strony w pierwszej kolejności tworzymy wstępny projekt na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta oraz ustaleń co do wyglądu i funkcji strony. Po zatwierdzeniu wstępnego projektu strony przechodzimy do instalacji strony na wybranym hostingu.

Zapraszamy do kontaktu:

Eliza Kupich – mail: eliza.kupich@park.suwalki.pl