• EZ
  • 20/11/2020 - 14:56
  • Szkolenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach „Generowanie idei biznesowych w obszarze sektora ICT”. Uczestnicy, dzięki spotkaniu z ekspertem, poznają dobre praktyki rozwijania przedsiębiorczości
w sektorze ICT. Dowiedzą się, jak wzmocnić kreatywność w poszukiwaniu pomysłu na biznes w branży ICT, jak szukać pomysłów i tworzyć firmę.

 

Uczestnikami szkolenia mogą być zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i  osoby zatrudnione, szukające nowych możliwości rozwoju, ludzie młodzi oraz doświadczeni przedsiębiorcy, którzy posiadają ideę biznesową i chcą ją rozwijać.

 

Szkolenia są bezpłatne, odbywać się będą online w grudniu tego roku. Są częścią  projektu ACCELERATION OF BUSINESS SUPPORT ECOSYSTEM, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Litwa-Polska 2014-2020.

 

Celem projektu ACCESS jest poprawa usług wspierania biznesu na Litwie (w Kownie i okręgu mariampolskim) oraz w Polsce (w regionie suwalskim i białostockim). Partnerzy projektu to ze strony polskiej: Politechnika Białostocka i Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego oraz Kaunas University of Technology z Kowna i Kaunas Chamber of Commerce Industry and Crafts na Litwie.

 

Czas trwania szkolenia: 8 h lekcyjnych (9:00-16:15). Proponowane terminy: 04.12.2020; 11.12.2020; 18.12.2020.

 

Szkolenie będzie przeprowadzone w formie zdalnej na platformie Zoom przez firmę Next Level

z Wrocławia.

 

Uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia.

 

Link do elektronicznego formularza zgłoszeń:  https://access.webankieta.pl/

 

Link do projektu: https://wiz.pb.edu.pl/projekty/acceleration-of-business-support-ecosystem-access/

 

Osoby do kontaktu:

dr Marta Jarocka: m.jarocka@pb.edu.pl

dr Joanna Szydło: j.szydlo@pb.edu.pl