a
  • EZ
  • 04/04/2023 - 11:32
  • Szkolenia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie "Ochrona własności intelektualnej i przemysłowej, czyli jak chronić swoje pomysły?", zorganizowane przez Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach we współpracy z Urzędem Patentowym RP.

Twoja firma jest dla Ciebie bardzo ważna. Walczysz o pozycję na rynku, chcesz odróżnić się od konkurencji i wypracować zysk, by dalej się rozwijać. Dlatego udoskonalasz produkty i usługi, dbasz o ich odpowiednią promocję, budujesz sieci sprzedaży, może inwestujesz w nowe technologie lub prace badawczo-rozwojowe, zatrudniasz specjalistów od marketingu i księgowości. Ale czy wśród Twoich doradców znajduje się rzecznik patentowy? Czy w swojej działalności dbasz o ochronę praw własności intelektualnej i przemysłowej?

Wszystkich przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy chcieliby skorzystać z ochrony własności intelektualnej, a zwłaszcza z możliwości dofinansowania ochrony ze środków unijnych, serdecznie zapraszamy na spotkanie „Ochrona własności intelektualnej i przemysłowej, czyli jak chronić swoje pomysły?”, zorganizowaną przez Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach we współpracy z Urzędem Patentowym RP. Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca 2023 r., w godz. 9.30:00-11:30 w PNT przy ul. Innowacyjnej 1 w Suwałkach. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

REJESTRACJA (klinij tutaj)

q

r