szkolenie
  • EZ
  • 17/12/2019 - 08:58
  • Szkolenia

Podczas warsztatów pokażemy, jak za pomocą bezpłatnych narzędzi dostępnych dla każdego przedsiębiorcy rozpocząć lub usprawnić ekspansję zagraniczną swojej firmy.

Udział w szkoleniu pozwoli jego uczestnikom odpowiedzieć na pytania: - czy moja firma jest gotowa do ekspansji zagranicznej? - w jaki sposób ocenić potencjał rynków zagranicznych? - jakie oczekiwania mają klienci na interesujących mnie rynkach? - o czym trzeba pamiętać przy wejściu na nowe rynki?

W czasie szkolenia pokażemy z bliska i na praktycznych przykładach wykorzystanie: - Market Finder, czyli narzędzie wspierające eksporterów w planowaniu i realizacji ekspansji zagranicznej, które od czerwca 2019 jest dostępne w języku polskim - często używane przez marketerów narzędzia takie jak Google Trends czy Google Analytics ale tym razem w zastosowaniach pomocnych eksporterom lub firmom planującym ekspansję zagraniczną. Zaprezentujemy na przykład specjalny przygotowany przez nasz zespół panel Google Analytics, który każdy może założyć na swoim koncie po to żeby przyjrzeć się bliżej zwyczajom odwiedzających z zagranicy.

Szkolenia poprowadzi Piotr Sak, doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje w eksporcie.

Rejestracja na szkolenie ▶️ https://bit.ly/2LOevps

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Szkolenia organizowane w ramach projektu Enterprise Europe Network East Poland.