w
  • EZ
  • 12/05/2021 - 11:10
  • Szkolenia

Jak budować i komunikować markę biznesową w Internecie?

Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu Marketingu, Komunikacji Marki oraz Tworzenia i Promowania Kanału Sprzedaży? Weź udział w bezpłatnych, certyfikowanych szkoleniach, w których doświadczeni specjaliści – praktycy podzielą się swoją wiedzą z zakresu strategii biznesowej i marketingu. Udział w szkoleniach to szansa na poznanie warsztatu pracy twórców kampanii dla globalnych marek oraz na networkingową wymianę biznesowych doświadczeń z uczestnikami z Litwy.

W trakcie cyklu dowiesz się (na praktycznych ćwiczeniach i przykładach z rynku) jak stworzyć fundamenty mocnej marki, skąd czerpać wiedzę o rynku, jak zarządzać finansami i jak zadbać o komunikację marketingową firmy.

Warsztaty będą prowadzone w języku polskim. Każde ze szkoleń połączone jest z dodatkowym międzynarodowym spotkaniem networkingowym w języku angielskim.

Uczestnikami szkolenia mogą być lokalni przedsiębiorcy, osoby zatrudnione, szukające nowych możliwości rozwoju przedsiębiorczości w wieku 18-29 lat oraz starsi przedsiębiorcy, którzy posiadają ideę biznesową i chcą ją rozwijać.

Szkolenia będą przeprowadzone w formie zdalnej na platformie Zoom.

Czas trwania każdego szkolenia: 16h lekcyjnych (8:30-17:00) rozłożonych na dwa dni. Tematy poszczególnych szkoleń i terminy:

Szkolenie 1. Podstawy marketingowe i finansowe działalności gospodarczej – 18-19.05.2021

Szkolenie 2. Kreowanie wizerunku marki – 26-27.05.2021

Szkolenie 3. Projektowanie i zarządzanie kanałem – 01-02.06.2021

Szkolenie 4. Promocja kanału – 09 i 11.06.2021

Zarejestruj się. Każdy może wziąć udział w więcej niż w jednym szkoleniu.

Więcej informacji na stronie internetowej:

https://wiz.pb.edu.pl/.../jak-budowac-i-komunikowac.../