• EZ
  • 01/09/2022 - 08:09
  • Ogłoszenie

Dzieci są z natury ciekawe i uwielbiają eksperymentować. Jeśli chcemy popularyzować naukę wśród dzieci, musimy pozwolić im działać! Nie interesuje ich teoria – tylko praktyka. Dlatego zajęcia w Parku i Strefie Odkrywania Wyobraźni i Aktywności będą idealną okazją do doświadczania nauki!

Oferujemy:

  • Zajęcia z Photonem - Interaktywnym robotem edukacyjnym, który poprzez aplikację mobilną oraz powiązane z nią doświadczenia i eksperymenty wprowadza uczniów w świat nowych technologii. Photon wspiera dzieci w rozwoju podstawowych umiejętności naszych czasów. Pomaga im rozwijać kreatywność, zdolność logicznego myślenia,poznawanie podstaw programowania i zrozumienie działania czujników, w które jest wyposażony.
  • Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności -  to inicjatywa Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik , której celem jest popularyzowanie i upowszechnianie nauki oraz badań naukowych. Zgodnie z innowacyjnym podejściem wiedzę zdobywa się poprzez samodzielne poszukiwanie i eksperymentowanie.
    W SOWie stworzone zostały warunki do uczenia się,m.in. poprzez:
  1. odkrywanie zjawisk i praw rządzących światem wtoku interakcji z eksponatami (𝙒𝙮𝙨𝙩𝙖𝙬𝙮),
  2. rozwiązywanie zadań konstrukcyjnych i logicznych(𝙈𝙖𝙟𝙨𝙩𝙚𝙧𝙣𝙞𝙖),
  3. uczestnictwo w różnych warsztatach i zajęciach opartych na wypracowanych przez nas i sprawdzonych rozwiązaniach edukacyjnych.

 

Szczegółowe informacje oraz zapisy grup zorganizowanych zainteresowanych programowaniem z Photonem:

tel. 87 564 22 34 e-mail: akademia@park.suwalki.pl

Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności (SOWA):

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO SOWA

tel. 572 920 432 e-mail:sowa@bpsuwalki.pl