Sala kongresowa – 300 osób

Sala kongresowa – 300 osób

 

 

Dysponujemy elegancką oraz doskonale wyposażoną salą konferencyjną w ustawieniu teatralnym mogącą pomieścić 300 osób. Znakomicie nadaje się do organizacji ważnych imprez firmowych, spotkań i odczytów podnosząc jednocześnie rangę każdego wydarzenia. Sala konferencyjna wyposażona jest w dwa rzutniki multimedialne Full HD pracujące razem lub osobno w profesjonalnym systemie zapewniającym szereg udogodnień jak chociażby podgląd na dodatkowych ekranach dla osób zasiadających w prezydium.

 

System tłumaczeń symultanicznych pozwoli na organizację imprez międzynarodowych. Każdy z uczestników ma do dyspozycji zestaw słuchawkowy z możliwością wyboru kanału językowego. W pomieszczeniach technicznych, za lustrem weneckim, znajdują się trzy wyciszone akustycznie kabiny tłumaczy.

 

Dodatkowo sala wyposażona jest w dwa pomieszczenia biznesowe (za lustrem weneckim), w których mogą odbywać się spotkania towarzyszące konferencji. Dopełnieniem obiektu jest system audio pozwalający zarządzać dźwiękiem i nadawać komunikaty w pomieszczeniach przyległych (foyer). W standardzie oddajemy do użytku mikrofony bezprzewodowe. Posiadamy wszelkie udogodnienia i rozwiązania jakimi cechują się profesjonalne centra konferencyjne.

Sala kongresowa – 300 osób

Sala szklana - 100 osób

Sala szklana - 100 osób

 

 

100 osobowa sala konferencyjna to miejsce pozwalające dowolnie konfigurować ustawienie według potrzeb oganizatora (ustawienie teatralne, szkolne, w podkowę). W sali funkcjonuje rzutnik multimedialny Full HD oraz system audio z dowolną możliwością regulacji dźwięku. Atutem sali jest system do głosowania pozwalający przeprowadzać zgromadzenia, narady lub inne posiedzenia, do organizacji których wymagane jest takie wyposażenie. Dodatkowo sala posiada wszelkie udogodnienia tj. klimatyzacja, mikrofony bezprzewodowe, mównica czy Internet bezprzewodowy.

Sala szklana - 100 osób

Sale szkoleniowe

Sale szkoleniowe

 

 

Biznesowa – 16 osobowa -sala z kunsztownym designem to wyśmienite miejsce do kameralnych spotkań, wydarzeń firmowych oraz profesjonalnych szkoleń.

 

Sala wyposażona jest w rzutnik Full HD i telewizor 55” które umożliwiają prezentację na dwóch źródłach równolegle. System nagłośnieniowy oraz konferencyjny system zarządzający przebiegiem spotkania nadają ład organizowanym zebraniom. Dodatkowo istnieje możliwość instalacji dookólnego systemu konferencyjnego, który posiadamy na wyposażeniu.

 

Nasi pracownicy chętnie przygotują propozycję, dostosowując ją do Państwa potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Sale kameralne

Sale kameralne

 

 

Kameralna, 12 osobowa sala to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń czy przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Wyposażona jest w niezbędne urządzenia multimedialne, zapewniające wygodę oraz stwarzające przyjazny klimat.

 

Otoczenie gwarantuje ciszę i spokój, niezbędny w trakcie konferencji, imprez firmowych, okolicznościowych, czy szkoleniowych, a to wszystko znajduje się jedyne 2 km od centrum miasta. Dodatkowo istnieje możliwość instalacji dookólnego systemu konferencyjnego, który posiadamy na wyposażeniu.

Centrum Polska-Wschód

Sale kameralne

 

 

Sala „Centrum Polska-Wschód” to miejsce przeznaczone na realizację spotkań B2B o charakterze transgranicznym.

Wyposażona w nowoczesną infrastrukturę techniczną i zaaranżowana – zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów – komfortowa przestrzeń biznesowa to miejsce, w którym spotkania nabierają osobliwego charakteru, zachowując jednocześnie najwyższy poziom obsługi.

W ramach wynajmu sali oferujemy:

  • Wysoki standard wyposażenia sal (wygodne meble, komfortowa przestrzeń, klimatyzacja, projektor full HD, telewizor, Internet, flipchart
  • Możliwość zapewnienia pełnej obsługi spotkania (serwis kawowy, catering, recepcję, dystrybucję materiałów);
  • Obszerny hall z serwisem kawowym i lunchowym;
  • Parking;
  • Dostępność dla niepełnosprawnych;
  • Obsługę techniczną podczas realizacji przedsięwzięcia;