Przejdź do treści
Strona główna » AKTUALNOŚCI » Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy

W naszym Laboratorium Symulacji Medycznych odbędzie się profesjonalne szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. To wyjątkowa okazja, aby w realistycznych warunkach, z wykorzystaniem nowoczesnych symulatorów i pod okiem doświadczonych instruktorów, zdobyć praktyczne umiejętności ratowania życia.

📍 Miejsce: Park Naukowo Technologiczny Polska- Wschód w Suwałkach ul. Innowacyjna 1 –  Laboratorium Symulacji Medycznych

📅 Termin: 7 maja 2026 r.
⏰ Godzina rozpoczęcia: 9:00
📌 Czas trwania: ok. 4 godziny

Program szkolenia obejmuje m.in.:
✔️ podstawy udzielania pierwszej pomocy
✔️ resuscytację krążeniowo-oddechową (RKO)
✔️ obsługę automatycznego defibrylatora AED
✔️ postępowanie w przypadku zadławień, utraty przytomności i urazów
✔️ ćwiczenia z użyciem fantomów i symulatorów medycznych

Dlaczego warto?

  • Realistyczne scenariusze i warunki
  • Praktyczne doświadczenie
  • Certyfikat ukończenia szkolenia

W trakcie zajęć dysponują Państwo  możliwością zadawania pytań i konsultacji z ratownikami medycznymi.

Koszt

Udział w szkoleniu jest płatny w wysokości 249,00 zł brutto za osobę

Zapisy

Ilość miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. W celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt:

e-mail: biuro.zarzadu@park.suwalki.pl lub telefonicznie pod numerem 87 5642222

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych – dołącz do nas!