Szanowni Państwo!
Biuro Promocji Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego zaprasza do zapoznania się z informacją o wizytach studyjnych dla przedsiębiorców i naukowców z Województwa Podlaskiego planowanych na rok 2026 r.:
– Orlando (USA) – 15-20.02.2026 – branża ekoinnowacje (w tym sektor budowlany), nauki o środowisku i sektory powiązane + ICT
– Bilbao (Hiszpania) – 02-05.03.2026 – branża metalowo-maszynowa, szkutnicza i powiązane + ICT
– Lizbona (Portugalia) – 22-26.03.2026 – branża medyczna i nauki o życiu oraz sektory powiązane + ICT
– Badajoz (Hiszpania) – 04-06. 05.2026 – branża rolno-spożywcza i sektory powiązane + ICT
Wszystkie koszty związane z wyjazdem pokrywa Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego: transport, zakwaterowanie, tłumaczenie, ubezpieczenie, bilety do wybranych miejsc.
Wyjazdy są elementem projektu PPO-Proces Przedsiębiorczego Odkrywania, który daje możliwość podlaskim firmom i przedstawicielom świata akademickiego:
– nawiązania relacji z partnerami zagranicznymi,
– poznania innowacji i sprawdzonych rozwiązań w konkretnych branżach zarówno w sferze biznesu, jak i nauki,
– bezpośrednich kontaktów z ekspertami, potencjalnymi partnerami,
– udział w międzynarodowych wydarzeniach konferencyjnych i targowych w ramach programu wyjazdów.
Aktualnie rozpoczynamy etap informacyjny, który nazywamy „Deklaracją zainteresowania”. Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza on-line do dnia 20 grudnia 2025 r. – co pozwoli nam określić skalę zainteresowania konkretnym wyjazdem i dopracować program wizyty zgodnie z oczekiwaniami potencjalnych uczestników.
Opis wyjazdu skierowanego do branży ekoinnowacje (w tym sektor budowlany), nauki o środowisku i sektory powiązane + ICT znajduje się w załączniku, podobnie jak informacja o projekcie PPO i „Deklaracji zainteresowania”.
Link do formularza: https://investinpodlaskie.pl/ppo-deklaracja/
Serdecznie zapraszam!
Urszula Arter
Główny specjalista
Referat ds. Wizerunku
Gospodarczego Regionu Biuro Promocji Gospodarczej
| Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 15-888 Białystok |
| 85 66 54 438; 661 614 152 |
| podlaskie.eu |